تحقیقات یک متخصص فرانسوی درخصوص تاثیر کلروکین بر کرونا

یکی از متخصصان فرانسوی به نام دیدیه رائول، داروی کلروکین را بر روی ۲۶ نفر از بیماران کرونایی آزمایش کرده است و از این تعداد ۲۰ نفر از از بیماران؛ با ادامه مصرف کلروکین؛ هنوز با وجود مصرف ۶۰۰ میلی گرم هیدروکسی کلروکین در ۲۵ درصد این بیماران هنوز ویروس کرونا وجود داشته است.

دیدیه رائول، یکی از متخصصان فرانسوی داروی کلروکین را بر روی ۲۶ بیمار مبتلا به ویروس جدید کرونا آزمایش کرده است. از این ۲۶ نفر تنها ۲۰ نفر به مصرف داروی کلروکین ادامه دادند.

بررسی دیدیه رائول نشان می‌دهد که ویروس کرونا ۶ روز پس از تجویز روزانه ۶۰۰ میلی‌گرم هیدروکسی کلروکین تنها در بدن ۲۵ درصد از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ همچنان حضور داشته است. این محقق بر این باور است که برای تاثیر سریع تر کلروکین باید در کنار این دارو؛  آنتی بیوتیک آزیترومایسین نیز مصرف شود.

مراجعه به دکتر برای کدام بیماران در این وضعیت ضروری است؟

صحبتی که امروز جناب‌ آقای دکتر مردانی درباره بیمارانی که لازم است در این دوران به گزشک خود مراجعه کنند در دسته های زیر هستند:

• کسی که دچار شکستگی استخوانی شده و باید سریعا به بیمارستان مراجعه کند.
  • کسی که مشکل قلبی دارد و دچار اختلالات قلبی شده است در این مدت
  • نوزادانی که وقت واکسن دارند و باید حتما واکسن خود را بزنند.
  •  

اما در صورتیکه مشکل دیابت دارید و بهتر است مقداری آزمایشات قند خود را به تعویق بیندازید و در خانه با دستگاه کنترل قند خون، تست قند خون خود را انجام دهید و اینکه بسیار مراقب رژیم غذایی خود باشید و همچنین به دلایل دیگری مانند مشکلات پوستی و … به پزشک مراجعه می کردید؛ اندکی تحمل کنید تا وضعیت بهتر شود.

منبع: shabina.ir

تاثیر داروی کلروکین در بیماری کرونا

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

کلروکین ,کرونا ,نفر ,بیماران ,مصرف ,داروی ,داروی کلروکین ,خود را ,در این ,۲۶ نفر ,نفر از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زنان ناشناخته دختر یکتاپرست... نقاش.. عاشق خدا.. D E D S E C لوازم آرایشی ارگانیک ایرانی Top designers بیزیم دکان سرزمین رویاهای من The Blog to Preserve and Publish the Writings of Mortaza Etri Kermanshahi ..... وبلاگ جزوه درسی